ОТРИМАННЯ НОУТБУКІВ «CHROMEBOOK»

Департамент науки і освіти ХОВА передав комп’ютерне обладнання педагогічним працівникам КЗ «ХСШ №3» ХОР для здійснення освітнього процесу з учнями школи у дистанційній формі. У межах проєкту ЮНЕСКО у рамках партнерства  Міністерства освіти і науки України з компанією Google, реалізованої за підтримки Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО, закладу освіти було виділено новітні  ноутбуки «Chromebook». Завдяки операційній системі від Google вчителі, вихователі, педагог-оранізатор, практичний психолог зможуть якісно здійснювати дистанційне навчання учнів.

Керівництво та педагогічний колектив висловлюють подяку ХОВА, ДНіО, ЮНЕСКО та компанії Google за технічну допомогу та підтримку.