Перегляд художнього фільму “Іван Сила”

06 жовтня 2015 року вихованців нашого навчального закладу запросили до себе в гості шефи Харківського інституту банківських справ. Ректор інституту та студенти дуже тепло приймали наших вихованців, провели екскурсію інститутом та пригощали солодощами Діти прийняли участь у благодійному показі художнього фільму “Іван Сила” та творчій зустрічі з режисером В.Андрієнком та актором В.Гіндіним.. Як відмітив, присутній на зустрічі Директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Бабічев А.В., художній фільм сприяє національно-патріотичному вихованню підростаючого покоління.

Вихованці повернулись до школи задоволені, ділились позитивними враженням з іншими учнями та педагогами.

Адміністрація, педагогічний та учнівських колектив висловлюють щиру подяку нашим шефам, Харківського інституту банківських справ, ректору Самородову Борису Вадимовичу та керівнику естетичного виховання Бондаренко Ользі Борисівні за цікавих та пізнавальних захід.