Підсумки конкурсу виробів «Японське мистецтво у долонях дітей»

Вихованці нашої школи брали участь у конкурсі «Японське мистецтво у долонях дітей» до Року Японії в Україні серед закладів  інтернатного типу, що проводила Харківська обласна бібліотека для дітей. Наші учні виготовили панно «Лялька-японка», виконане у техніці кінусайга (аплікація з тканини на пінопласті).

30 травня 2017 року працівник бібліотеки запросили учасників конкурсу до себе у гості та провели підбиття підсумків конкурсу. Завзяті, невтомні та творчі бібліотекарі підготували для вихованців шкіл-інтернатів святкову театралізовану програму у японському стилі, присвячену Міжнародному дню захисту дітей, цікаву екскурсію бібліотекою, нагородили грамотами і призами. Діти із захопленням мандрували залами бібліотеки, із цікавістю розглядали виставку конкурсних робіт, тематичні стенди, книги, журнали, слухали розповіді бібліотекарів.