Підсумки проведення новорічно-різдвяних свят

Підсумки проведення новорічно-різдвяних свят

Новорічними та різдвяними святами у 2018/2019 навчальному році було охоплено 100 % вихованців.     В школі були проведені такі загальношкільні заходи: до дня Святого Миколая театралізоване  свято «Миколай, Миколай, ти до нас завітай. Усім дітям посміхнись, щирим серцем пригорнись»,  конкурс-огляд класних кімнат “Новорічний настрій”, новорічне свято «Новорічний марафон Діда Мороза», виставка новорічних стіннівок та малюнків «Чарівна новорічна казка», виставка новорічних композицій «Замість ялинки – зимовий букет», виставка в бібліотеці «Новий рік, Новий рік скоро прийде на поріг», участь і відвідування вихованцями виставки новорічних букетів «Зимовий вернісаж» у ХОПДЮТ, проведення новорічно-різдвяних родинних свят по класах.

Під час новорічних свят та зимових канікул діти відвідали святкові вистави: в ХНАТОБі «Снігова королева» – 20 вихованців; в ХОПДЮТ «Снігурушка» – 20 вихованців; в ХОПДЮТ «Два пінгвіни» – 45 вихованців; в Харківському цирку «Новорічні забави» – 50 вихованців; у Харківській ЗОШ № 156 «Снігова королева» – 40 вихованців, театр «Тимур» на виставу «Чудо» – 30 вихованців. Для дітей були організовані екскурсії до Головної ялинки міста на майдан Свободи.

До заходів залучені діти пільгових категорій: 2 дитини, позбавлені батьківського піклування;1 дитина, яка є внутрішньо переміщеною особою із зони ООС; 1 дитина, яка має статус постраждалої від Чорнобильської аварії; 92 дитини з інвалідністю; 3 дітей, які проживають у сім’я, що опинилися в складних життєвих обставинах; 21 дитина із багатодітних сімей; 33 дитини з малозабезпечених та неповних сімей.

Усі вихованці  закладу отримали подарунки до Дня Святого Миколая та до Нового року.