Профспілкові збори

12 травня 2016 року в навчальному закладі відбулись профспілкові збори на тему: «Створення безпечних умов праці та зміцнення здоров’я працівників у закладі». Під час зборів була заслухана доповідь голови первинної профспілкової організації Комунального закладу «Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 3» Харківської обласної ради Зубрилової О.М., яка освітила питання безпечних умов праці та зміцнення здоров’я працівників у навчальному закладі. В обговоренні цього питання прийняли участь усі члени профспілки школи та постановили:

1. Роботу первинної профспілкової організації визнати задовільною.
  2. Первинній профспілковій організації нашого навчального закладу спрямувати свою діяльність на покращення форм і методів роботи з охорони праці та зміцнення здоров’я працівників.
  3. Удосконалити роботу по укладенню колективного договору та комплексних заходів між профкомом і адміністрацією та краще використовувати його можливості у вирішенні питань оплати праці, створення безпечних умов на робочих місцях, забезпечення правових та соціальних гарантій і пільг для працівників.
  4. Посилити профспілковий контроль за дотриманням чинного законодавства України про працю. Систематично надати членам профспілки необхідну юридичну і правову допомогу.
  5. Домагатися створення безпечних умов праці, вимагати припинення роботи обладнання чи використання приміщень, якщо є небезпека для життя і здоров’ я членів профспілки. Посилити громадський контроль за організацією роботи з охорони праці.
  6. Сприяти в організації фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі для збереження і поліпшення здоров’ я працюючих. З цією метою проводити Дні здоров’ я, змагання, фотовиставки, відвідування секцій.