ПРОЄКТ «ГОРОД НА ПІДВІКОННІ»

Весна – пора польових робіт. Здобувачі освіти 7 та 10 класів разом з вчителями квітникарства Івановою Наталією Володимирівною та Головченко Наталією Валентинівною  влаштували яскраво прикрашені мінігороди, де у контейнерах з ґрунтом на вікнах ростуть цибуля, квасоля, помідори, горох, часник, озима пшениця. Протягом місяця вихованці сіяли, садили рослини, поливали їх, доглядали, спостерігали за ними.  Результат своєї кропіткої праці здобувачі освіти разом з педагогами вирішили показати в фотопроєкті «Город на підвіконні», який можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=qaOrh16W5Ig&t=5s .

Проєк «Город на підвіконні» сприяє розвитку допитливості і спостережливості в учнів, він допомагає краще засвоювати знання про розвиток  рослин, прищеплює інтерес до уроків квітникарства. Вирощення мінігороду має велике значення для пізнавального розвитку дітей, виховання екологічної культури та правильної поведінки у природі. Вихованці отримують навички догляду за  рослинами, дізнаються про умови вирощування городних рослин, вчаться естетично прикрашати ділянки з рослинами, бачать результати своєї праці.