Рік математичної освіти в Україні

Указ президента України «Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні»

План проведення заходів, присвячених Року математичної освіти в Україні, у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 3» Харківської обласної ради на 2020/2021 навчальний рік

Математична вікторина «У світі математики»»

17 листопада 2020 року вихователь Левченко Наталія Олегівна з учнями 9 класу провела математичну вікторину «У світі математики». Вихованці розв’язували «хитрі» задачі, ребуси, геометричні головоломки, провели «математичні бої», дізнались багато цікавих фактів про відомих математиків та математичну науку.

«Математичний квест «Весела математика»»

20 листопада 2020 року учитель Романова Наталія Юріївна провела математичний квест «Весела математика» для учнів 4-Б класу. Учні мандрували по математичній країні станціями: «Легоцифри», «Математичні головоломки», «Числові розмальовки», «Геометричні тварини», «Множити-ділити». Захід вийшов пізнавальним та веселим, діти залюбки виконували завдання, адже математика – це така цікава наука.