Розважально-ігрова програма «Щасливе дитинство у «Дружній родині»»

2 червня 2015 року педагоги нашого навчального закладу провели для своїх вихованців розважально-ігрову програму «Щасливе дитинство у «Дружній родині»», присвячену Міжнародному дню захисту дітей. Учні школи поділились на три команди: «Каченята», «Смішарики» та «Джокери». Вони подорожували по країні «Щасливе дитинство» і побували у містах: «Мальовничий край», «Пісенний водограй», «Спортивні рекорди», «Юні чомучки», «Танцювальні ритми».

У місті «Мальовничий край» разом з Романовою Наталією Юріївною діти створили колективну аплікацію з паперу «Український віночок», колективний малюнок «Глечик щастя», малювали на асфальті українські пейзажі, обереги, мирну країну, веселе літо.

У місті «Пісенний водограй» разом з Колупаєвою Наталією Леонідівною діти відгадували загадки про музичні інструменти, співали у караоке українські пісні, грали у музичні ігри.

У місті «Спортивні рекорди» на дітей чекали спортивні конкурси і розваги, які для них підготувала Рибалка Тетяна Іванівна.

У місті «Юні чомучки» Турчина Світлана Миколаївна проводила для дитячих команд конкурси «Загадки», «Ребуси», «Пазли», «Літературна вікторина».

У місті «Танцювальні ритми» пройшла запальна дискотека, де під танцювальні мелодії різних країн світу діти разом із діджеєм Чалим Олександром танцювали запальні і веселі танці.

У кожному місті за добре виконані завдання діти отримували картки-літери, з яких склали назву сюрпризу, що отримали у нагороду за участь у розважально-ігровій програмі. А сюрприз приготували шкільні кухарі, які спекли смачні пироги.

Свято «Щасливе дитинство у «Дружній родині»» пройшло весело і цікаво. Діти розходились додому веселі, задоволені, щасливі.