СМАКОЛИКИ ВІД ВОЛОНТЕРІВ

19 березня 2024 року напередодні весняних канікул до вихованців закладу завітали волонтери БО “Благодійний Фонд “Український центр безпеки та співпраці” . Вони подарували дітям солодкі набори ТМ Kinder. Ці смаколики надіслала до Харкова Благодійна організація “Благодійний фонд “Українська Федерація Банків Продовольства”. Діти були у захваті від солодощів. Смачні цукерки та шоколадні яйца Kinder – це солодкі мрії дітей! Ці подарунки – не просто ласощі, це увага, турбота і допомога людей із добрими серцями нашим учням у важкий час, це подарована надія на щасливе мирне життя, на мирне майбутнє у нашій рідній країні, на тишу, спокій та родинний затишок, на спілкування із друзями та педагогами у рідній школі. Керівництво школи, педагогічний та батьківський колектив щиро дякують волонтерам за подарунки, увагу та допомогу нашим дітям!