Святковий концерт до Дня працівників освіти «Урок для вчителя!»

3 жовтня 2019 року у закладі освіти пройшло свято «Урок для вчителя!», присвячене Дню працівників освіти. Вихованці закладу підготували святкові привітання педагогам і працівникам школи. Найменші учні підготували танцювальні композиції «Годинник» та «Ми щасливі діти»,  музичну виставу  «Ходить гарбуз по городу» на сучасний лад підготували учні 4 класу, з яскравими костюмами та талановитою грою акторів. Учні старшої школи співали пісні та читали вірші про учительську працю. Приємним сюрпризом і подарунком для педагогів стали танцювальні композиції учителів з вихованцями: запальний танок «Waka, waka» та «Учительський флешмоб». Свято вийшло веселе, артисти не давали нудьгувати гостям заходу. Тож бажаємо здоров’я, наснаги та творчих злетів вам, шановні наші педагоги!