Святковий концерт «Милосердя і доброта – людства два крила»

28 листопада 2019 року вихователь Ганеча Ольга Вікторівна, разом з учнями закладу освіти підготувала і провела святковий концерт «Милосердя і доброта – людства два крила», присвячений Міжнародному дню Милосердя. Атмосфера під час свята  була тепла, сприятлива, добра, весела. Учні розповідали вірші і співали пісні про доброту та милосердя,  підготували інсценівки казок про добро та найкращі людські чесноти.

Учні 8 класу під керівництвом вихователя Харченко Ольги Дмитрівни показали  виставу лялькового театру «Добро перемагає» та розповіли притчу «Лев і мишеня» про взаємодопомогу у важкі часи.

Учні початкових класом під керівництвом вихователя Бондаревської Ольги Борисівни показали музичну виставу «Ходить гарбуз по городу» про дружну родину.

Родзинкою свята стала інсценівка всім відомої казки «Колобок» від наших педагогів, але на новий лад. Вистава вийшла весела, яскрава, динамічна, викликала у глядачів вибух позитивних емоцій, навчала дітей бути сильними, сміливими і не розгубитися у критичних ситуаціях, а друзі завжи допоможуть.

Ольга Вікторівна змогла в черговий раз донести та нагадати всім присутнім, як важливо робити добрі справи, допомагати людям, вміти бути вдячними за отриману допомогу, дарувати позитивні емоції, радість спілкування усім оточуючим.