Свято «Останній дзвоник 2017»

26 травня 2017 року в навчальному закладі пройшло Свято «Останній дзвоник 2017».  На шкільному подвір’ї пройшла урочиста лінійка, на якій були присутні гості: Заступник директора Департаменту цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації Віловський А.П., начальник інформаційно-комунікаційного  відділу Київської фіскальної служби у м. Харкові Бабаєва Оксана Анатоліїівна, директор по персоналу ПП «СПС ТМ «Приправка»» Скринник Н.В. Адміністрація школи, педагоги та батьки привітали усіх учнів із закінченням навчального року і початком літніх канікул, а випускників із закінченням школи та вступом у доросле життя.

Після лінійки у актовій залі в урочистій обстановці випускники отримали свій перший документ про освіту і побажання успіхів у подальшому навчанні, щастя, миру від директора школи Гончарової Н.М., педагогів та батьків.