Свято «Останній дзвоник – 2015»

29 травня 2015 року в нашому навчальному закладі відбулось свято «Останній дзвоник – 2015». На шкільному подвір’ї пройшла урочиста лінійка, на якій були присутні гості: заступник директора Департаменту – начальник управління планування заходів по запобіганню надзвичайних ситуацій та забезпечення роботи запасного пункту управління начальника цивільного захисту (ЦО) Харківської області Щітов Володимир Євгенович, начальник інформаційно-комунікаційного  відділу Державної податкової інспекції у Московському районі міста Харкова ГУ Міндоходів у Харківській області Бабаєва Оксана Анатоліїівна, представники служби кримінальної міліції у справах дітей Московського РВ ХМУ ГУМВСУ в Харківській області, адміністрація школи, педагоги, батьки, які привітали усіх учнів із закінченням навчального року і початком літніх канікул, а випускників із закінченням школи та вступом у доросле життя.

Після лінійки у актовій залі в урочистій обстановці випускники отримали свій перший документ про освіту і побажання успіхів у подальшому навчанні, щастя, миру від директора школи Гончарової Н.М., педагогів та батьків.