Свято останнього дзвоника

25 травня 2018 року в освітньому закладі пройшло Свято «Останній дзвоник 2018».  На шкільному подвір’ї пройшла літературно-музична композиція, присвячена випускникам та закынченню навчального року. На святі були присутні гості з Департаменту цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації, Київської фіскальної служби у м. Харкові, приватного підприємства «СПС ТМ «Приправка»»,  Державного навчального закладу «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області». Керівництво  школи, гості, педагоги та батьки привітали усіх учнів із закінченням навчального року і початком літніх канікул, а випускників із закінченням школи та вступом у доросле життя.

Після свята у актовій залі в урочистій обстановці випускники отримали свій перший документ про освіту і побажання успіхів у подальшому навчанні, щастя, миру від директора школи Гончарової Н.М., педагогів та батьків.