Туристичний похід «Природа рідного краю»

25 травня 2017 року учні 6 класу з класним керівником Білоєдовою Л.І. та вихователем Романовою Н.Ю. здійснили туристичний похід «Природа рідного краю», метою якого було ознайомлення з рослинним світом Харківщини, виховання бережливого ставлення до природи.

Невеличка річка, що починає свій шлях по вул.Тимурівців має назву Глибокий струмок. Річка впадає в затоку річки Харків, що трішки вище Журавлівської греблі. Вона потребує у догляді та очищення як на берегах, так і самого русла. Учні збирали сміття на березі річки, знайомились з представниками місцевої флори і фауни: рибою, яку трішки підгодували шматочками хліба, спостерігали за качками, побачили річкових черепах, що грілися на сонечку, допомагали равликам знайти безпечні місця, дізнались про рослини, які ростуть на берегах водойми.

Після роботи діти вчилися розкладати багаття та готувати їжу на природі. Разом з педагогами грали в рухливі ігри: бадмінтон, «хусточка»,  ігри з м’ячем. Також під час походу повторювали правила дорожнього руху – «Види міського транспорту».