У нас в гостях Харківська обласна бібліотека для дітей

29 вересня 2021 року до нашого навчального закладу завітала Харківська обласна бібліотека для дітей. Адже 29 вересня – день пам’яті трагедії Бабиного Яру. Представниця обласної бібліотеки для дітей Світлана Миколаївна розповіла про болючі спогади тих подій. В цьому році виповнюється 80 років з моменту трагедії в Бабиному Яру. Світлана Миколаївна підготувала презентацію з історією подій які розгорталися в Бабиному Яру, також багато відеороликів та презентувала книги в яких описуються ці трагічні події. Здобувачі освіти  і педагоги школи дуже вдячні працівникам  Харківської обласної бібліотеки для дітей за пізнавальний захід, які відкривають цікавий світ книг і читання, та нагадують історії які потрібно пам’ятати.