Участь педагогів у обласному семінарі-практикумі з народознавства

         Чи знаєте ви своє “коріння”, чи можете з упевненістю сказати, що знаєте історію рідного краю? Мабуть ці питання турбують кожного.

         13 листопада 2019 року учителі трудового навчання з декоративно-ужиткового мистецтва нашого закладу освіти Халєєва Вікторія Олександрівна та Білоєдова Любов Іванівна взяли участь у обласному семінарі-практикумі керівників народознавчих гуртків та фольклорних колективів на тему “Використання історико-культурних ресурсів Зміївського району у роботі народознавчих гуртків”, який організували керівництво і працівники Комунального закладу “Харківська обласна станція юних туристів”.  Педагоги мали змогу доторкнутись до цікавого історичного минулого рідного краю. Найяскравіші враження залишила науково-практична частина семінару:  тема “Збереження історичної спадщини” з ознайомлення з експозицією регіонального музею етнографії Слобожанщини у с. Артюхівка, тема “Розвиток сільського зеленого туризму у Зміївському районі” з ознайомлення з діяльністю “Зеленої садиби” у с. Черемушне. А петриківський розпис сільських хатинок нікого не залишив байдужим.

         Родзинкою народознавчої екскурсії став відомий  експонат етнографічного музею —  раритетна валіза від Louis Vuitton 1880 року випуску.

         Учасники семінару отримали масу позитивні вражень, надихнулись на творчість, планують передати отримані знання про історичне минуле Слобожанщини своїм вихованцям.