Участь у Фестивалі писанки 2016

29 березня 2016 року вихованці нашого навчального закладу відправили свої творчі роботи – писанки для  участі  у щорічному всеукраїнському Фестивалі писанки – 2016, який буде проходити у місті Києві  з 23 квітня по 9 травня. Вихованці під керівництвом своїх педагогів виготовили писанки для конкурсу «Народна писанка» у номінації «Сучасна» на подану тему «Дерево життя». Перед виготовленням писанки педагоги і вихованці шукали в літературі та Інтернеті відомості про символ – дерево життя, дізнались що він означає, як його зобразити, в яких кольорах. Писанки вийшли яскраві, красиві, святкові. А діти більше дізнались про традиції українського, а саме Слобожанського, писанкарства. Участь у Фестивалі писанки сприяла національно-патріотичному вихованню, ознайомленню учнів з історією, традиціями і звичаями рідного краю, вихованню любові до Батьківщини. Діти відправили на Фестиваль не всі свої роботи. Частину писанок, як обереги,  діти передадуть бійцям Національної гвардії України, що приймають участь в АТО .