Участь у ХХІІ Харківській обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій

У 2015 році для участі у ХХІІ Харківській обласній виставці-презентації педагогічних ідей і технологій за темою “Формування громадянської та національної свідомості особистості в умовах поліетнічного освітнього середовища” наш навчальний заклад представив дві роботи. Учителі розвитку мовлення Гончарова Н.М. та Дубнюк В.П. підготували матеріали з власного досвіду за темою “Реалізація системи патріотичного виховання в процесі логопедичної роботи в спеціальній школі”. Учителі-дефектологи Литвищенко Т.І., Зубрилова О.М., Долганюк О.В. підготували збірку матеріалів та сценаріїв проведення виховних заходів за темою “Громадянські та національні пріоритети корекційно-розвивального навчання учнів з особливими освітніми потребами”