Участь у конкурсі малюнків “Харківський Міжнародний марафон очима дітей”

Учні нашої школи взяли участь у конкурсі “Харківський Міжнародний марафон очима дітей”:

– Чалий Олександр, учень 10 класу, підготував малюнки “Харків біговий”, “Хто бігом займається, той сили набирається”.

– Сокольницька Аліна, учениця 10 класу, представила малюнки: “Нічний марафон у Харкові”, “Хто любить спорт, той здоровий і бадьорий”.

– Сосєдкіна Яна, учениця 10 класу підготувала малюнок “Марафон – це здоров’я”.

– Суворов Максим і Ісламова Орина, учні 4 класу, підготували малюнок “Харківський міжнародний марафон”.

– Чеканова Анастасія і Башенін Борис, учні 5 класу, підготували малюнок “Марафон”.

– Сорокіна Ірина, учениця 6 класу, підготувала малюнок “Готуюсь до марафону”.

– Шаповалов Руслан і Вороненко Роман, учні 8 класу, підготували малюнок “Рух – це життя!”.

Головко Євген, учень 8 класу , підготував малюнок “Тато, мама і я – марафонська сім’я!”.

– Ісламова Орина і Булатова Самдаліна, учениці 4 класу, підготували малюнок “Хто зі спортом на “ти”, в житті досягне він мети, бо в марафоні – міць та сила і для душі й для тіла”

– Сокольницька Аліна, учениця 10 класу, представила свій малюнок “Нічний марафон у Харкові”.

До конкурсу вихованцям допомагали готуватись учитель Білоєдова Любов Іванівна та керівник гуртка образотворчого мистецтва Романова Наталія Юріївна.

Галереї “Конкурс “Харківський Міжнародний марафон очима дітей””

[cycloneslider id=”31″]