УЧАСТЬ У ОБЛАСНІЙ АКЦІЇ «ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК ДЛЯ ЗСУ»

Учні, батьки та педагоги закладу освіти взяли участь у обласній акції «Великодній кошик для ЗСУ», яку проводить ХОПДЮТ з 1 по 10 травня 2024 року. Діти і дорослі зробили сувеніри-обереги, вітальні листівки зі святковими привітаннями, побажаннями та словами підтримки для захисників України, зібрали речі та смаколики для бійців, які будуть передані воїнам в частини ЗСУ. Акція проводиться з метою національно-патріотичного виховання, виховання громадянської свідомості у підростаючого покоління, підняття патріотичного духу серед дітей та учнівської молоді, сприяння їх становленню як активних членів своєї громади, патріотів України, подальшого розвитку учнівського волонтерського руху на Харківщині. Велика подяка всім учасникам акції за святкові привітання та допомогу бійцям ЗСУ. Всім мира, добра, гарного родинного Великодня, а захисникам злоров’я, сил, мужності та найскорішого повернення у родини у мирні домівки живими та здоровими!