УЧАСТЬ У ОБЛАСНІЙ ВИСТАВЦІ-КОНКУРСІ ПИСАНКАРСТВА «РІЗДВЯНА ПИСАНКА»

З 25 грудня 2022 року по 10 січня 2023 року в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувається обласна виставка-конкурс писанкарства «Різдвяна писанка» в дистанційному форматі.  Учні нашого закладу освіти взяли участь у виставці-конкурсі, який проводиться з метою популяризації писанкарства, вивчення українських звичаїв та традицій, розвитку творчих здібностей дітей та підлітків.  На виставку подали свої творчі роботи Волков Андрій та Лізогубов Микола, учні 6-Б класу, Сергієнко Руслан, Святолуцька Анастасія, Сусла Анастасія, учні 6-А класу, Нєстєрова Катерина, Святолуцький Денис, Максюта Артем, Чуб вікторія, учні 5 класу. Бажаємо учасникам натхнення, успіхів у творчості та гарного святкового настрою!