Участь у Регіональному науково-практичному семінарі

17 лютого 2021 року керівництво та педагоги закладу освіти брали участь у Регіональному науково-практичному семінарі «Використання ресурсів позашкільної освіти у процесі соціалізації дітей з особливими освітніми потребами», який проводив Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди.

Педагоги школи мали можливість дізнатись про тенденції у сучасній спеціальній освіті, організацію позашкільної освіти в Україні, шляхи використання ресурсів позашкільної освіти у процесі соціалізації дітей з особливими освітніми потребами, обмінятись набутим досвідом. Наш заклад освіти представив досвід гурткової роботи школи як важливий компонент у соціалізації дітей з інтелектуальними порушеннями.

Керівництво та педагогічний колектив закладу освіти висловлюють щиру подяку організаторам семінару за можливість спілкуватись з видатними спеціалістами української педагогіки та спеціальної освіти, колегами та однодумцями.