Участь у виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край»

Вихованці нашого освітнього закладу представили творчі роботи на обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край». Виставка проводиться з метою розкриття творчого потенціалу учнівської молоді, розвитку та підтримки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, виховання інтересу та поваги до національної культурної спадщини. Наші учні під керівництвом учителів трудового навчання з напряму декоративно-ужиткового мистецтва , учителів образотворчого мистецтва, вихователів на уроках та в позаурочний час опановують різні техніки та напрями виготовлення  декоративних виробів: робота з природними матеріалами, вишивка стрічками, хрестиком,  робота з солоним тістом та глиною, ниткографія, аплікації із різноманітних матеріалів, виготовлення ляльок-оберегів, писанок, валяння з вовни, батик, малювання різними художніми техніками тощо. На виставку конкурс підготували наступні роботи:

1. Алмазна мозаїка «Дерево життя» Мараховська Лора, Обухова Уляна (учениці 6 класу) під керівництвом учителя Халєєвої Вікторії Олександрівни.
  2. Вишивка стрічками «Село! І серце одпочине, село на нашій Україні – неначе писанка село…» Сорокіна Ірина (учениця 9 класу) під керівництвом учителя Долі Алли Юріївни.
  3. Декоративна ширма-стійка з робіт у техніці ізонить «Чудовий Слобожанський край» Крамчанінов Дмитро, Бутенко Дмитро (учні 7 класу) під керівництвом учителя Білоєдової Любові Іванівни.
  4. Валяння з вовни та батик «А я дівчина – Україна» Коваленко Олександр, Голіхвастов Геннадій (учні 6 класу) під керівництвом вихователя Харченко Ольги Дмитрівни.