Участь у виставці «Тіні незабутого Чорнобиля»

У квітні 2021 року вихованці закладу освіти взяли участь обласній виставці дитячих малюнків і плакатів «Тіні незабутого Чорнобиля», присвяченій 35 роковинам з дня чорнобильської катастрофи.  Для участі у виставці надані наступні роботи наших учнів:

1. «Відлуння Чорнобиля», Проценко Григорій, 8 клас, керівник Філімонова Юліана Аркадіївна.
  2. «Мирний атом часом небезпечний», колективна робота учнів 7 класу: Карпов Максим, Кощій Дмитро, керівник Ганеча Ольга Вікторівна.
  3. «Чорнобиль – то для нас на все життя…», колективна робота учнів 10 класу: Демченко Денис, Бутенко Дмитро, керівник Білоєдова Любов Іванівна.
  4. «Вбивча радіація», Іванова Карина, учениця 7 класу, керівник Романова Наталія Юріївна.