Участь у виставці юних природоохоронців «Зимовий вернісаж»

21 грудня 2015 року учні нашого навчального закладу взяли участь у обласній виставці юних природоохоронців “Зимовий вернісаж”, яка проходить у Харківському обласному палаці дитячої та юнацької творчості. Головною метою виставки є формування екологічної, естетичної, трудової культури учнівської молоді. Завданнями виставки є: пропаганда серед учнівської молоді руху за збереження хвойних дерев; розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності; формування практичних умінь і навичок учнів з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, сприяння розвитку флористичного мистецтва на Харківщині. Роботи, представлені на виставку за напрямом «Флористична композиція» за тематикою «Замість ялинки – новорічний букет».

З представлених композицій було обрано дві найкращі роботи:

1. Зимовий букет “Чарівна мить”, який зробили вихованці шкільного етнографічного гуртка “Рідними стежками” Сорокіна Яна, Власенко Юлія, Ващенко Олександр, Тризна Лілія під керівництвом Рибалки Тетяни Іванівни.
  2. Зимовий букет “Різдвяний віночок”, який зробили вихованці флористичного гуртка “Вікно в природу” Сорокіна Ірина, Суворов Владислав, Буцький Кирило під керівництвом Неонети Ірини Вікторівни.