Відкритий урок математики у 1-Б класі

6 лютого 2018 року, згідно графіка проведення відкритих уроків, учитель кваліфікаційної категорії “спеціаліст II категорії” Романова Наталія Юріївна провела відкритий урок з математики у 1-Б класі на тему: ”Розв’язування прикладів на віднімання і додавання в межах числа 7. Креслення відрізків”. Учні були на уроці активні, зацікавлені. Показали міцні знання у розв’язанні прикладів і задач, гарно засвоїли склад чисел у межах 10, виконували креслення відрізків за усною інструкцією учителя.  Учитель добре володіє учнівським колективом, обирає оптимальні форми роботи з дітьми, щоб їм було цікаво та легко  учитись. Урок проведено на високому методичному рівні, він відповідав усім сучасним вимогам проведення навчально-розвиткової роботи у спеціальній школі. Учитель під час уроків дотримувалась дидактичних цілей спеціальної педагогіки.