Відкритий урок математики у 2 класі

14 березня 2018 року, згідно графіка проведення відкритих уроків, учитель кваліфікаційної категорії “спеціаліст I категорії” Ніколаєнко Ангеліна Іванівна провела відкритий урок з математики у 2 класі на тему “Віднімання одноцифрових чисел від 20”.  Метою уроку було навчити учнів віднімати одноцифрові числа від 20,  використовуючи знання складу числа 10. Учити порівнювати числа, визначаючи їх місце в числовому ряді, розрізняти прямі і гострі кути, креслити їх. Урок проведено на високому методичному рівні, він відповідав усім сучасним вимогам проведення навчально-розвиткової роботи у спеціальній школі. Учитель під час уроків дотримувалась дидактичних цілей спеціальної педагогіки. Діти на уроці були активні, зацікавлені, уважні, навчальний матеріал засвоїли, працювали з підручником, картками. Мета  та цілі уроку учителем були досягнуті.