Відкритий урок математики у підготовчому класі

14 березня 2017 року, згідно графіка проведення відкритих уроків, учитель кваліфікаційної категорії «спеціаліст ІІ категорії» Романова Наталія Юріївна провела у підготовчому-Б класі відкритий урок математики на тему «Розв’язування прикладiв на додавання та вiднiмання на основi перелiчування предметiв». Урок проведено на високому методичному рівні. Наймолодші учні школи добре засвоїли програмовий матеріал, який викладала Наталія Юріївна, були активними, зацікавленими, працьовитими. Діти показали добрі знання з математики, вони швидко і із задоволенням включились у роботу, рахували, складали і розв’язували приклади і задачі за предметними картинками та роздатковим матеріалом. Учні показали, що гарно завсвоїли правила поведінки під час уроку, уміють виконувати інструкції вчителя, працювати самостійно та парами, біля дошки та в зошитах. Перший рік навчання показав, що діти добре адаптувались до умов навчання у школі.