Відкритий урок трудового навчання у 5 класі

14 грудня 2017 року учитель кваліфікаційної категорії «спеціаліст» Халєєва Вікторія Олександрівна, , згідно графіка проведення відкритих уроків,  провела у 5 класі відкритий урок трудового навчання на тему «Вправи на виготовлення з пластиліну різних форм. Куля. Сніговик.». Учні повторили правила роботи з пластиліном та інструментами, вчились виготовляти пластилінові кулі, ліпили сніговиків. Результатом стала виставка кумедних і смішних сніговичків. Під час уроку діти були активні, зацікавлені, уважно слухали і старанно виконували інструкції вчителя. Наприкінці уроку діти переглянули пластиліновий мультфільм про новий рік і зимові пригоди сніговика, який створили звичайні школярі. Урок проведений на високому методичному рівні, учитель використовувала сучасні і традиційні методи і форми проведення уроку у спеціальній школі.