Відкритий урок у 10 класі на тему «Кімоно – національний одяг японців»

21 грудня  2017 року, згідно плану проведення виховних заходів, присвячених Року Японії в Україні та відповідно графіка проведення відкритих уроків,  учитель кваліфікаційної категорії  «спеціаліст вищої категорії”, учитель-методист, Круподер Євгенія Василівна провела відкритий урок-презентацію  з трудового навчання зі швейної справи у 10 класі на тему  «Кімоно – національний одяг японців» . Учитель на уроці ознайомила учнів з національним японський одягом — кімоно. Розповіла про види   кімоно,  з яких деталей шиється, яка тканина використовується для шиття, скільки метрів тканини потрібно, вивчали викрійку кімоно. Також діти дізнались яке традиційне взуття носять японці з кімоно. Під час уроку діти були активними, уважними: з тканини складали пояс довжиною 11 метрів, грали в гру “Склади кімоно”, демонстрували національний одяг японців.  Урок проведено на високому методичному рівні, він відповідав усім сучасним вимогам проведення навчально-розвиткової роботи у спеціальній школі, учитель дотримувалась дидактичних цілей спеціальної педагогіки.  Учні під час уроку були активні, зацікавлені, матеріал уроку засвоїли.