Відкритий урок з основ здоров’я

14 лютого 2020 року учитель Білоєдова Любов Іванівна, яка має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії», згідно плану проходження атестації провела відкритий урок з основ здоров’я у 3-Б класі на тему «Маршрут до школи. Небезпечні місця по дорозі до школи». Під час уроку діти повторили адресу школи, розказали, яким маршрутом вони дістаються на заняття. Учитель розповіла про небезпеки, які можуть трапитись на шляху до школи, познайомила з правилами безпеки життєдіяльності. Учні розглянули різноманітні ситуації, повторили правила дорожнього руху, виконали практичні заняття «Світлофор» та «Безпечний маршрут до школи. Урок проведений на високому методичному рівні, учитель здійснювала різні форми роботи з учнями, використовувала ІКТ, приділяла велику увагу розвитку пізнавальних процесів, формуванню здорового способу життя та безпеці життєдіяльності вихованців.