Відкритий урок з природознавства у 3 класі

22 березня 2018 року, згідно графіка проведення відкритих уроків, учитель кваліфікаційної категорії “ спеціаліст I категорії” Терещенко Надія Іванівна провела у  3 класі відкритий урок з природознавства на тему  “Дикі птахи рідного краю”.  Під час уроку діти вивчили назви птахів рідного краю, дізнались про перелітних і зимуючих птахів, слухали записи співів  птахів, які мешкають на території Харківщини, описували птахів за фотоілюстраціями, розповідали про допомогу диким птахам узимку. Учитель під час уроку приділяла велику увагу розвитку мовлення учнів, розширенню світогляду, вихованню любові та бережливого ставлення до природи. Урок проведено на належному методичному рівні, він відповідав усім сучасним вимогам проведення навчально-розвиткової роботи у спеціальній школі. Учні під час уроку були активними, уважними, зацікавленими, тема уроку учителем розкрита, поставлені цілі досягнуті, діти добре запам’ятали назви диких птахів рідного краю.