Відкритий урок з природознавства

6 лютого 2017 року учитель Зубрилова Ольга Миколаївна, згідно графіка проведення відкритих уроків на 2016/2017 навчальний рік,  провела відкритий урок природознавства у 5 класі на тему “Гори України. Карпати”. Урок пройшов у вигляді віртуальної подорожі. Учитель разом з учнями провела сходження на найвищу точку українських Карпат – Говерлу. Подорожуючи, діти дізнавались про розташування гірського масиву, клімат, про рослинний і тваринний світ Карпат,  про заняття людей, які живуть в гірському районі, про екологію району. Здійснивши подорож до Говерли, діти, як справжні альпіністи, встановили на найвищій точці прапор України та отримали “посвідчення альпіністів”. Так у цікавій і ігровій формі учні вивчають природу України.