Відкритий виховний захід «Свійські та дикі тварини»

8 грудня 2017 року вихователь кваліфікаційної категорії «спеціаліст» Горлова Тетяна Павлівна, згідно графіка проведення відкритих виховних заходів, провела для учнів 1-Б класу природознавчий журнал «Свійські та дикі тварини». Під час заходу діти дізнались про істотні ознаки свійських і диких тварин, вчились визначати, яку користь приносять свійські тварини. Відгадували загадки про тварин, розповідали вірші про тварин, грали в дидактичні ігри «Хто де живе?», «Чий малюк?», визначали місце проживання свійських і диких тварин, вчили назви дитинчат звірів, називали свійських тварин, які проживають у них вдома. Виховний захід проведений на належному методичному рівні, діти добре засвоїли тему заняття, були активні, зацікавлені, згуртовані. Захід сприяв розвитку мовлення, спостережливості, вихованню дбайливого ставлення до тварин.