Відкритий виховний захід «Свято Чудотворця Миколая»

18 грудня 2017 року учитель кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії» Ніколаєнко Ангеліна Іванівна провела у 2 класі виховний захід «Свято Чудотворця Миколая». Під час свята діти розповідали вірші та співали пісні про Святого Миколая, вивчили молитву до Чудотворця. Ангеліна Іванівна розповіла дітям про добрі справи святого Миколая, про традиції і звичаї святкування в Україні Дня Чудотворця, нагадала про чесноти, притаманні українським діткам, пригостила печивом-миколайчиками. До дітей завітав і сам Святий Миколай, він розпитав про поведінку та успіхи учнів упродовж року та подарував солодкі подарунки. Захід сприяв ознайомленню вихованців з українськими обрядовими святами, прищепленню інтересу до вивчення історії, звичаїв та традицій українського народу,  вихованню  найкращих чеснот у дітей, любові до рідної мови, країни.