Відкритий виховний захід «Зміни природи взимку»

16 лютого 2017 року вихователь Горлова Тетяна Павлівна, яка має кваліфікаційну категорію «спеціаліст», провела відкритий виховний захід «Зміни природи взимку»  у підготовчому-Б класі.  Виховний захід проведено згідно графіка проведення відкритих уроків та занять. Під час заходу вихователь використовувала такі методи, прийоми та засоби, які сприяли розвитку уявлень та закріпленю знань про зимову природу, мовлення, мислення, пам’яті  дітей. Вихованці під час заняття були активні і зацікавлені, з радістю приймали участь в дидактичних іграх, які проводила вихователь. Діти матеріал бесіди засвоїли, під час занять розповідали вірші про зиму, описували зимову природу за сюжетними малюнками, відгадували загадки про зимову погоду. Виховний захід проведено на належному методичному рівні.