Випускний бал 2021

4 червня 2021 року для учнів 10 класу пролунав останній шкільний дзвоник. В цей день вони прощались зі школою, в якій провели багато часу, набули знань та вмінь для самостійного життя,  познайомились з друзями. На святі були присутні педагоги, батьки та представники ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області», де далі планують навчатись наші випускники. З привітаннями та побажаннями для вихованців виступили: директор закладу освіти Гончарова Наталія Миколаївна, батько випускниці Шевелєв В’ячеслав Дмитрович, представник професійного закладу освіти Підгорний Володимир Анатолійович, перша вчителька Ніколаєнко Ангеліна Іванівна та класний керівник Білоєдова Любов Іванівна. Учні отримали документи про свою першу освіту – свідоцтва про здобуття базової загальної середньої освіти. Закінчилось свято традиційним вальсом випускників та звуками прощального шкільного дзвоника.

Бажаємо нашим випускникам міцного здоров’я, успіхів у подальшому навчанні і праці, натхнення, наполегливості та щасливої долі!