Вистава “Два пінгвіни”

28 листопада 2017 року вихованці навчального закладу відвідали виставу “Два пінгвіни” у Харківському обласному палаці дитячої та юнацької творчості, що представив талановитий дитячий театральний колектив “Сорванцы”. Ця вистава була сюрпризом-подарункам для дітей до Всесвітнього дня людей з особливими потребами. Діти із задоволенням переглянули цікаву казку, ділились позитивними враженням один з одним, батьками та педагогами.

Після перегляду вистави діти побували на виставці творчих робіт гуртківців студії кераміки, де побачили красиві, незвичайні та різноманітні керамічні вироби, які зробили діти.

Адміністрація школи, педагоги, батьки та вихованці висловлюють щиру подяку керівнику та артистам театру, адміністрації палацу за турботу, небайдужість та допомогу  нашим дітям.