Виставка «Чари новорічного свята»

З 15 грудня 2017 року в школі проходить виставка-конкурс «Чари новорічного свята»,  що сприяє збереженню хвойних дерев. Вихованці разом з вчителями та вихователями створили новорічні композиції та букети з природних та підручних матеріалів, що можуть замінити ялинку або сосну на новорічні свята. У цьому році композиції були різноманітні, красиві, святкові, чудові й чарівні. У дорослих і дітей відразу з’явився новорічний настрій. Увазі батьків і гостей школи предстали казкові зимові букети з паперу, соснових шишок, природного матеріалу, тканини, ниток, ялинкових іграшок, мішури. Букети привертали увагу і не залишили нікого байдужими, особливо дітей. Святкові новорічні вінки та обереги, новорічні кошики, песики – символи прийдешнього нового року,   стали прикрасою шкільного холу.  Виготовлення зимових композицій сприяють розвитку творчих  здібностей учнів, інтересу до занять уроків трудового навчання, рукоділля,  вихованню естетичного смаку, умінню використовувати підручні та природні матеріали для виробів, розвивають уяву, мислення, дрібну моторику рук, а, найголовніше,  дітям прищеплюється  бережливе ставлення до природи. Найкращі роботи будуть представлені на обласній природоохоронній акції-виставці «Заміст ялинки зимовий букет» у Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості.