Виставка стіннівок «Наша мова – калинова»

Щороку 21 лютого у світі відзначається Міжнародний день рідної мови. З 22 лютого 2021 року в школі розпочався Місячник української мови і літератури «Живи і квітни, рідна мово!», присвячений вивченню рідної мови та української літератури. Згідно плану проведення Місячника української мови і літератури з 22 лютого по 5 березня 2021 року у школі проходить виставка стіннівок «Наша мова – калинова», присвячена рідній мові та 150-річчю з дня народження Лесі Українки.  На виставці розміщені висловлювання відомих  українських поетів і письменників про рідну мову, стіннівки про українську мову та творчість Лесі Українки, плакат «Дерево мудрості», на якому діти розмістили стрічки з цитатами про рідну мову.