ВІТАННЯ ЮНИМ ФОТОАМАТОРАМ

У вересні 2023 року учні закладу освіти брали участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!», який проводив у дистанційному форматі ХОПДЮТ з метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку, задоволення потреб дітей та юнацтва у творчій самореалізації, організації змістовного дозвілля, підвищення ролі фотоаматорів у художньо-естетичному вихованні підростаючого покоління.

З представлених на конкурс робіт чотири фото учасників стали переможцями:

– Артем Хмільов за фото «Шарівський замок – чарівна архітектурна спадщина Харківщини» отримав диплом за І місце.

– Максим Клімов за фото «Затишний куточок» отримав диплом за І місце.

– Артем Тузко за фото «Сільська вулиця» отримав диплом за ІІІ місце.

– Сергієнко Руслан за фото «Негода насуває» отримав диплом за ІІІ місце.

Фотороботи учасників, які зайняли І місце, направлені на всеукраїнський етап конкурсу. Бажаємо нашим учасникам удачі і перемоги! А всім фотоаматорам – натхнення, творчих успіхів, гарного настрою та подальших перемог! Ми пишаємось вами, ви гідно представляєте і прославляєте нашу школу!