Виховний захід «Світле свято Великодня»

11 квітня 2018 року учитель Зубрилова Ольга Миколаївна, яка має кваліфікаційну категорію «спеціаліст  вищої категорії», провела загальношкільний виховний захід «Світле свято Великодня». Під час заходу вихованці більше дізнались про зміст свята Великодня, про традиції і звичаї святкування на Україні. Ольга Миколаївна розповіла про один з українських символів – писанку: історію та значення дарування писанок і крашанок, процес виготовлення їх, про пам’ятники писанці, встановлені по Україні і у світі. Діти співали святкові великодні пісні, веснянки, читали вірші про Великдень, писанки і паски, грали у  ігри: складали писанки-пазли, створювали орнамент для святкової великодньої писанки, вправлялись, хто швидше відшукає святкове яйце.  Свято вийшло радісне, світле, позитивне. Ольга Миколаївна ретельно готувалась до свята, у залі, де проходив захід, вона організувала виставку ікон, великодніх композицій, писанок, великоднього дерева, які виготовили вихованці разом з педагогами на уроках трудового навчання, образотворчого мистецтва, на гурткових заняттях та у позаурочний час. Проведення заходу сприяло відродженню українських народних звичаїв та обрядів,  примноженню його традицій, вихованню у дітей любові до свого народу, Батьківщини, інтересу до вивчення історії, фольклору, літератури, розвитку творчих здібностей, тобто формуванню життєвих компетентностей.