Вручення свідоцтв про закінчення школи

26 травня 2017 року в навчальному закладі пролунав останній дзвоник для учнів 10 класу. Директор школи Гончарова Наталія Миколаївна вручила випускникам їх перший документ про освіту – свідоцтва про закінчення школи, також вона побажала вихованцям знайти правильний шлях у житті, оволодіти професією, яка буде приносити їм у самостійному житті задоволення і добробут. На урочистій церемонії вручення документів про освіту були присутні представники Державного навчального закладу «Регіональний  механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області», які привітали випускників із закінченням навчання у школі і запросили на навчання до них у заклад, розповіли про умови навчання, майбутні професії, проходження практики, працевлаштування.