Всесвітній день здоров’я

7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у 1948 році.

Кортка довідка. Це свято увійшло в традицію з середини минулого століття. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої під абревіатурою «ВООЗ», а точніше дню прийняття статуту цієї організації. Статут ВООЗ було прийнято 7 квітня 1948 року, тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я і виникла ідея проводити це міжнародне свято. До 1950 року цей день відзначався 22 липня, в день, коли сталася масштабна ратифікація запропонованого Статуту ВООЗ, потім День закріпився за нинішньою датою.

У Всесвітній день здоров’я нагадуємо про прості речі, які захищають від хвороб і подовжують життя. Адже сьогодні, в нелегкі часи пандемії, дана інформація дуже актуальна.

ЗДОРОВИЙ СОН

Здоровий сон триває 8-10 годин

ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ

 

Від того, що і як ви їсте, залежить стан вашого здоров’я і тривалість життя.

Головні засади здорового харчування:

ñконтроль калорійності їжі та ваги;

ñщоденне споживання корисних продуктів

ñменше солі, цукру та жирів;

СПОЖИВАЙТЕ БІЛЬШЕ ВОДИ Норма рідини в день для дорослої людини — 1,5-2 л.в день. Для дитини 1 л. Головним сигналом та контролером споживання рідини – є відчуття спраги.
АКТИВНЕ ЖИТТЯ

 

Лише 30 хвилин фізичних вправ в день , покращать настрій і самооцінку.

НІ — ШКІДЛИВИМ ЗВИЧКАМ!

БІЛЬШЕ ПОСМІХАЙТЕСЯ!