Перший урок

1 вересня 2017 року для учні школи класні керівники і вихователі провели Перший урок на тему «Ми-українці, ми-європейці». Метою уроку було сприяння розвитку почуття любові до Батьківщини, причетності до її долі, становленню національної самосвідомості, української ідентичності, цінністю ставлення до суспільства та держави.

Перше вересня – День знань

1 вересня 2017 року для школярів розпочався новий 2017/2018 навчальний рік. Початок занять традиційно пройшов під час урочистої  шкільної лінійки, присвяченої Дню знань. Учнів привітали зі святом педагоги школи  та гості. Вони побажали успіхів у навчанні, міцних знань, що стануть фундаментом самостійного життя. Директор школи Гончарова Наталія Миколаївна зачитала усім присутнім привітання з Днем знань від губернатора Харківської області Світличної Юлії Олександрівни. Найбільше привітань отримали найменші школярі – учні підготовчого та перших класів.