День української мови та писемності

9 листопада 2020 року у закладі освіти святкували День української мови та писемності. До цього свята вихованці підготували творчі роботи на виставку «Нас єднає українська мова», всі бажаючі взяли участь у написанні ХХ Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності, класні керівник і вихователі провели українознавчі уроки «Вивчайте, любіть свою мову, як світлу Вітчизну любіть», учитель Зубрилова Ольга Миколаївна провела для учнів мовознавчу гру «Слово до слова – зложиться мова», вихователь Левченко Наталія Олегівна – літературно-ігрову програму «Мова моя калинова». Педагог-організатор Світайло Інна Борисівна разом з учителем української мови та літератури Зубриловою Ольгою Миколаївною  організували флешмоб «Крилаті вислови відомих письменників про українську мову», до якого приєднались як учні, так і працівники школи, цитуючи рядки віршів та творів про цінність, важливість та красу української мови.