ВІДКРИТИЙ УРОК З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ «УПІЗНАЙ КАЗКУ»

16 березня 2021 року учитель 2 класу Романова Наталія Юріївна провела відкритий урок української мови «Упізнай казку». Урок пройшов згідно плану проведення Місячника української мови та літератури у закладі освіти. Метою уроку було поглиблення знань учнів про казку як вид усної народної творчості, формування навички свідомого виразного читання,  спілкування у групах,  удосконалення вміння характеризувати дійових осіб, читати за особами, визначати головну думку казки, розвиток пам’ять, уваги, уміння давати повні відповіді, збагачення активного словникового запасу учнів, виховування інтересу до читання, бережливого ставлення до тварин. Форма уроку, спрямована на цікаву співпрацю вчителя і учнів, відчиняє перед дитиною двері в світ книги. Урок був  надзвичайно цікавий та захоплюючий. Ті 40 хвилин пролетіли за мить. Всі учні були задіяні, зацікавлені та активні. Родзинкою заняття стали короткі сценки з улюблених казок дітей класу.