Надзвичайну фантазію та яскраві творчі здібності проявили діти

Надзвичайну фантазію та яскраві творчі здібності проявили діти, виготовляючи композиції з природного матеріалу. Цікаві поробки та осінні букети стали чудовим вітанням вчителям та вихователям, радували око не лише працівникам школи, а й гостям закладу.

Щирі слова вітання з Днем працівника освіти добирали учні

Щирі слова вітання з Днем працівника освіти добирали учні, виготовляючи святкові стінгазети. Яскраві фарби, декоративні квіти, лагідні слова піднімали настрій працівникам і гостям школи.

Святковим концертом привітали учні вчителів та вихователів

Святковим концертом привітали учні вчителів та вихователів з їх професійним святом — Днем працівника освіти. Дзвінкі пісні, ліричні вірі, яскраві танцювальні композиції не давали нудьгувати  гостям заходу. Тож бажаємо здоров’я, наснаги та творчих злетів вам, шановні наші вчителі!