Спортивне життя

11 жовтня 2017 року на території екопарку Фельдмана відбулися параолімпійські змагання з міні-футболу, учасником яких стала і команда нашої школи на чолі з вчителем фізичної культури Довгополом В.М. Учні 5-10 класів показали свою вправність володіння м’ячем, зайняли I місце. За впевнену перемогу команду нагороджено почесним кубком “Спеціальної олімпіади України”. Вітаємо хлопців і тренера з перемогою, від щирого серця бажаємо подальших спортивних злетів!

Козацькому роду нема переводу!

Козацькому роду нема переводу! Саме таке гасло звучало у школі протягом тижня приуроченого Дню українського козацтва. Учні 5-10 класів з гордістю вивчали героїчне минуле козаків, щоб зобразити його на виставці стіннівок та дитячих малюнків. Та найбільше довести те, що є гідними нащадками славних запорожців, хлопці 5-10 класів змогли на конкурсі “Козацькі розваги”, який був організований та проведений вихователем 10 класу Турчиною С.М.. У змаганнях та конкурсах хлопці  свою силу, а також свою спритність та винахідливість. То ж вітаємо наших славних козачат, бажаємо здоров’я, витримки та мирного неба над головою.

Тиждень пожежної безпеки

Життя і здоров’я дітей є найвищими цінностями нашого суспільства. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Саме з метою навчання дітей правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання в учнів розуміння тяжких наслідків з причин порушення правил пожежної безпеки, навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях у Комунальному закладі «Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №3» Харківської обласної ради був проведений  тиждень знань пожежної безпеки на тему: «Вогонь – ворог, вогонь – друг».

У рамках Тижня відбулися класні години, бесіди, конкурси. Бібліотекар школи організувала виставку-огляд спеціальної літератури. Медичні працівники провели практичне заняття «Надання першої допомоги потерпілим під час пожежі» з учнями 10 класу. Проведена евакуація учнів та всіх працівників школи.

Для учнів підготовчого-5 класів показали мультфільми «Фокс і Трот поспішають на допомогу. Пожежа – серія 4», «Пожежа» та документальний фільм «Пожежники» та «101 – служба порятунку» для учнів 6-10 класів. Заходи, які відбувалися протягом тижня, допомогли дітям отримати знання, якою має бути поведінка під час пожежі, щоб уникнути нещасних випадків. При пожежі не можна чекати і бути повільним чи байдужим. Тому, всім слід пам’ятати, що означає цифра «101» і негайно діяти.